Cookie Consent by Privacy Policies Generator website

Administratorius Medicinos Įstaigoje

VARDAS PAVARDĖ

Adreso  g.  7 - 17, Miestas

Tel.: +370________

email.:_____________

 

MOTYVACINIS LAIŠKAS

20__-__-__

Miestas

 

Gerb. Direktoriau,

 

Noriu prisistatyti ir pasiūlyti savo kandidatūrą Jūsų siūlomoms pareigoms užimti.

Baigiau Lietuvos Edukologijos universitetą, įgijau biologo - chemiko specialybę bei mokytojo kvalifikaciją, bet  pagal specialybę darbo šiuo metu nėra, todėl ieškau kito, kur galėčiau save realizuoti. Manau, kad mano išsilavinimas ir įgyti praktiniai įgūdžiai tiktų užimti privačios klinikos administratoriaus pareigas.

Manau svarbiausia ką verta akcentuoti, tai mano asmenines savybes: esu kruopštus, atidus, atsakingas. Greitai prisitaikau naujoje aplinkoje, nebijau naujovių, iššūkių. Gebu dirbti tiek individualiai, tiek komandoje. 

Daugiausia patirties turiu bendravimo srityje, kadangi praktiką atlikau mokykloje kaip biologijos mokytojas. Pagrindinės veiklos rūšys buvo pamokų planų sudarymas bei jų pravedimas. Antrąją praktikos dalį atlikau ligoninėje kur teko dirbti su pacientais po įvairių traumų. Pagrindinė veikla buvo ligos istorijos pildymas, jau sudaryto gydymo plano analizės ruošimas bei pasiektų pacientų rezultatų vertinimas. Todėl atlikęs praktikas skirtingose srityse galiu teigi, kad esu komunikabilus ir gebu nepasimesti kritinėse situacijose. Sugebu formuluoti bei pagrįsti savo sprendimą, taip pat sugebu prisiimti atsakomybę už savo atlikto darbo kokybę.

Laisvai dirbu kompiuteriu. Lietuvių kalba yra gimtoji, anglų kalbą moku puikiai. Taip pat šiek tiek suprantu rusų bei lenkų kalbas.

 

Lauksiu jūsų skambučio dėl susitikimo abiem pusėm patogiu metu.

 

Pagarbiai,