Cookie Consent by Privacy Policies Generator website

Parduotuvės Administratorės Motyvacinis Laiškas

Gerb. Direktoriau,

 

Kreipiuosi į Jus, nes susidomėjau Jūsų paskelbtu konkursu parduotuvių tinklo „Pardavimas“ administratorės pozicijai užimti.

Manau, kad esu verta dėmesio kandidatė į administratorės pareigas. Aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą įgijau studijuodamą dizainą Kaune. Mano pasirinkta pakraipa buvo prekybos ir dizaino valdymas. Jūsų kompanijos siūlomas darbas atitinka mano kvalifikaciją. Praktiką atlikau įmonėje „Siuvimas“, ten galėjau save realizuoti įvairiose srityse. Įmonėje teko ne tik sukurti mini suknelių kolekciją, bet ir panaudoti savo kaip dizaino – technologės įgytas žinias pardavimų srityje.  Esu tikra, kad mano praktinė patirtis siuvimo srityje bei akademinių studijų metu įgytos žinios leis profesionaliai atlikti Jūsų siūlomo darbo užduotis.

Esu imli naujovėms ne tik savo srityje, bet siekiu sužinoti išmokti kuo daugiau. Domiuosi mada, naujausiomis tendencijomis, spalvomis, todėl manau, kad tikčiau Jūsų siūlomoms pareigos. Pirmiausia, tai nebūtų nauja sritis man, o antra galėčiau save realizuoti net kur save matau geriausiai. Dirbu kompiuteriu, gerai  kalbu angliškai.

Neabejoju, kad mano žinios, įgūdžiai, praktinė patirtis bei asmeninės savybės, tokios kaip iniciatyvumas, komunikabilumas, atidumas gali būti sėkmingai panaudotos Jūsų kompanijoje siekiant jos tikslų įgyvendinimo.

 

Tikiuosi, kad mano kandidatūra Jus sudomino ir maloniai laukiu Jūsų atsakymo.

 

Pagarbiai,

Vardas Pavardė