Cookie Consent by Privacy Policies Generator website

Vadybininko Motyvacinis Laiškas Be Patirties

Gerb. Direktoriau,

 

Kreipiuosi  į Jus, norėdamas pateikti savo kandidatūrą transporto įmonės vadybininko pareigoms užimti. Paskelbtame skelbime perskaičiau, kad Jūsų įmonė ieško vadybininko, todėl nusprendžiau pasiūlyti savo kandidatūrą.

Šiuo metu baiginėju bakalauro studijas, kur įgysiu vadybininko specialybę. Mano studijų programa atitinka Jūsų iškeltus reikalavimus naujam darbuotojui. Nors darbinės patirties neturiu, tačiau praktiką atlikau būtent transporto įmonėje.

Jūsų siūlomas darbas atitinka mano gebėjimus įgytus studijų metu: moku dirbti kompiuteriu, esu įgijęs vadybininko specialybę. Manau įgyti gebėjimai besimokant šios specialybės man tikrai praverstų jūsų siūlomame darbe. Praktikos metu teko iš arti stebėti kaip vyksta darbas, sukontroliuoti ir suorganizuoti krovinių pergabenimą ir pan.

Prieš studijas dirbau padavėju, vasaros metu. Šis darbas suteikė galimybių pabendrauti su žmonėmis. Taigi turiu patirties klientų aptarnavimo srityje, esu bendraujantis, todėl lengvai randu kalbą su skirtingų poreikių žmonėmis. Taip pat mano asmeninės savybės tokios kaip noras tobulėti, mokytis, pareigingumas, atsakingumas gali prisidėti prie įmonės veiklos tobulinimo. Esu ramaus būdo, sąžiningas, priimu kritiką ir stengiuosi ją įvertinti, ir taip pasisemti iš to naudos.

Turiu nuosavą automobilį bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (5 metus).

Siųsdamas šį motyvacinį laišką, siekiu būti pastebėtas, noriu dirbti tokioje srityje, kuri man įdomi.  Todėl tikiu, kad mano patirtis tiek praktikos metu, tiek sezoninio darbo metu yra naudinga. Vienu atveju galėjau prisiliesti prie transporto įmonės darbo, kitu atveju išsiugdyti gebėjimą dirbti tarp žmonių ar komandoje.

 

Pagarbiai,

________________________