Cookie Consent by Privacy Policies Generator website

Ekspedicijos Vadybininkas

Gerb. Direktoriau,

 

Siunčiu Jums savo motyvacinį laišką, norėdamas užimti ekspedicijos vadybininko pareigas.

Šis darbo pasiūlymas mane sudomino, nes mano specialybė yra susijusi su transporto ir logistikos vadyba. Studijas baigiau ir aukštąjį universitetinį išsilavinimą įgijau Vilniaus Gedimino technikos universitete. Atlikdamas praktiką vykdžiau kelias pagrindines veiklas: krovinių pervežimo organizavimas, verslo klientų paieška ir  krovinių gabenimo sutarčių sudarymas. Taip pat iškilusių problemų sprendimas.

Pagal Jūsų iškeltus reikalavimus atitinku visus kriterijus: esu bendraujantis, gebu taktiškai derėtis, atsakingai žiūriu į darbą, stengiuosi kuo greičiau pritapti naujoje aplinkoje, taip pat domiuosi transporto rinka.

Puikiai dirbu kompiuteriu. Šiek tiek suprantu programavimą. Greitai įsisavinu kompiuterinių programų pagrindines gaires, todėl greitai ir efektyviai galėsiu pradėti darbą. Puikiai moku rusų kalbą, anglų kalba buvo kaip antroji užsienio kalba, tačiau bendravimo įgūdžiai geri.

Tikiuosi Jus sudomins mano gyvenimo aprašymas ir motyvacinis laiškas. Norėčiau kuo greičiau prisijungti prie Jūsų kolektyvo. Laukiu atsakymo.

 

Pagarbiai,