Cookie Consent by Privacy Policies Generator website

Vadybininkės Motyvacinis Laiškas Pardavimų Srityje

Gerb. Direktoriau,

Kreipiuosi dėl Jūsų siūlomos darbo vietos Klaipėdoje.

Tikiu, kad esu verta dėmesio kandidatė į vadybininkės pareigas, nes jūsų įmonės siūlomas darbas ir jam keliami reikalavimai atitinka mano įgytą profesiją bei atliktą praktiką, kuri pagilino mano žinias. Taip pat studijų metu priklausiau savanoriškai veiklai, kuri orientuota į projektų įgyvendinimą. Pradžioje vyko įvairūs apmokymai, seminarai, o galiausiai prisidėjau prie įvairių projektų kūrimo bei įgyvendinimo.

Pastaruosius trejus metus dirbau pardavimų srityje, tai buvo didelė kompanija, kurioje reikėjo pasiekti pačius aukščiausius tikslus tam, kad jų prekinis ženklas būtų žinomas, o to pasekoje augtų klientų skaičius ir didėtų pardavimai. Šioje įmonėje mano darbas buvo komunikavimas su esamais klientais ir naujų paieška, sutarčių pildymas, įvairių probleminių klausimų sprendimas. Kaip jau minėjau savo gyvenimo aprašyme, turiu vadybos bakalauro išsilavinimą. Puikiai dirbu kompiuteriu, anglų kalba nėra pakankamai gerai, todėl šiuo metu lankau anglų kalbos kursus.

Manydama, kad mano studijų metu įgytos žinios, bei praktika ir darbinė patirtis įrodo, kad galėsiu efektyviai ir profesionaliai dirbti Jūsų kompanijoje, siekiant aukščiausių rezultatų. Nors mano pareigos vadybininkė, bet tekdavo ir pavaduoti įmonės vadovę. Jūsų siūloma darbo vieta mane sudomino tuo, jog darbas dinamiškas. Esu imli, tiksli, atsakinga, komunikabili, siekiu tikslų.

Tikiu, kad mano žinios ir patirtis pardavimų srityje, gali būti sėkmingai panaudota Jūsų kompanijoje. Nebijau iššūkių, esu pasiruošusi mokytis ir tobulėti.

 Pagarbiai,