Cookie Consent by Privacy Policies Generator website

Motyvacinis Laiškas Administravimo Srityje

Gerb. Vedėja,

 

Prie siunčiamo gyvenimo aprašymo dar pateikiu ir motyvacinį laišką. Sieku užimti asistentės – administratorės pareigas Vilniuje.

Norėčiau save realizuoti Jūsų įmonės veikloje bei prisidėti prie Jūsų komandos. Esu baigusi lietuvių filologijos studijas Lietuvos Edukologijos universitete.

Esu 27 metų kūrybinga, organizuota ir atsakinga darbuotoja. Moku dirbti kompiuteriu. Labai noriu dirbti, tobulėti ir kuo greičiau pasiekti geriausių rezultatų. Pradėtus darbus stengiuosi atlikti kuo įmanoma geriau. 

Paskutiniais studijų metais dirbau administratore – personalo vadybininke. Turiu patirties tokiose srityse kaip įdarbinimo ar atleidimo, atostogų skaičiavimo, darbo grafikų sudarymo ir kt. srityse. Gebu rašyti oficialius dokumentus, raštus. Dar studijų metu įgijau kalbos redaktoriaus kvalifikaciją. Turiu kvalifikaciją įrodantį pažymėjimą. Praktika atlikau viename iš regioninių laikraščių.

Po studijų baigimo 4 metus dirbau verslo administravimo bei personalo valdymo srityse. Darbo pobūdis buvo tarpininkavimas tarp tarptautinių ir viešojo sektoriau įmonių, jų santykių plėtojimas ir palaikymas. Pagrindinė veiklos kryptis buvo vidinių komunikacijos priemonių kūrimas bei diegimas. Bei informacijos srautų efektyvus valdymas. Dirbant būtent šioje srityje turėjau galimybę išlavinti bei pagilinti įgūdžius ne tik anglų bet ir prancūzų kalba.

 

Manau, jog turimą  patirtį puikiai galėčiau pritaikyti Jūsų kompanijoje. 

 

Gražios dienos. 

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­___________________