Cookie Consent by Privacy Policies Generator website

Ekspeditoriaus - Vadybininko Motyvacinis Laiškas

 Gerb. ekspedicijos skyriaus Direktoriau,

 

Rašau Jums savo motyvacinį laišką norėdamas pretenduoti į ekspedicijos vadybininko pareigas.

Pretenduodamas į šias pareigas pirmiausia noriu pabrėžti, kad esu baigęs profesinio rengimo centrą ir įgijau auto - mechaniko specialybę. Baigęs mokslus dirbau autoservise kaip automechanikas, o po to kaip vadybininkas. Todėl tikiu, kad mano turima patirtis ir išugdytas bendravimas su klientais atitiks Jūsų įmonės reikalavimus.

Dirbdamas tiek auto - mechaniku, tiek vadybininku puikiai išmokau planuoti darbo laiką, jį organizuoti bei kontroliuoti. Bendravimas su klientais bei naujų klientų paieška man nebūtų nauja sritis, todėl gretai ir efektyviai galėčiau įsijungti į darbą. Taip pat probleminių situacijų sprendimas ir jų valdymas buvo viena iš veiklos sričių.

Jūsų reikalavimuose pateikta sėkminga darbo patirtis krovinių ekspedijavimo srityje, deja, šios patirties neturiu, bet mano derybiniai gebėjimai ir bendravimo įgūdžiai greičiau leistų susiorientuoti darbo aplinkoje. Esu sąžiningas ir savarankiškas, gebu dirbti kolektyve, bet puikiai atlieku ir pavestas individualias užduotis. Anglų ir rusų kalbas moku gerai, prireikus galiu atnaujinti žinias. Taip pat gerai dirbu kompiuteriu.

Noriu tobulėti ir siekti karjeros Jūsų įmonės vykdomoje veikloje, taip galėdamas prisidėti prie įmonės veiklos plėtojimo. Lauksiu atsakymo.

 

Pagarbiai,

Vardas Pavardė